Hybrid ACDC 12K/18K/24K

Deye Hybrid AC/DC invertorová solárna klimatizácia

Existujú 3 výkonové typy:

DGWA1-ACDCBLW-12K WiFi

DGWA1-ACDCBLW-18K WiFi

DGWA1-ACDCBLW-24K WiFi

  1. Technológia a štruktúra

Hybridná ACDC invertorová solárna klimatizácia založená na plne DC invertorovej klimatizácii a technológii DC solárnych panelov. V porovnaní s kompresorom s pevnou rýchlosťou zapnutia/vypnutia alebo striedavým motorom, kompresor s jednosmerným invertorom alebo jednosmerný motor môže upraviť rýchlosť od 0,1 Hz do 85 Hz na základe rozdielneho príkonu jednosmerného prúdu. Je to preto, že všetky jednosmerné kompresory a jednosmerné motory majú svoj vlastný navrhnutý driver ovládača.

Spoločnosť Deye má presnú technológiu riadenia invertorovej klimatizácie a technológiu solárneho invertora už viac ako 12 rokov. Hybridný riadiaci systém ACDC Deye využíva nestabilné napájanie solárnych panelov priamo poháňa rôzne typy jednosmerného kompresora alebo jednosmerného motora. Preto Deye vyvinuli prvý solárny ovládač vodného čerpadla.

  1. Inštalácia

Inštalácia solárnej klimatizácie s invertorom Deye Hybrid ACDC sa skladá z dvoch krokov.

Prvá časť je inštalácia klimatizácie, ktorá je rovnaká ako na bežnej inštalácii invertorovej klimatizácie R410A. Odporúčame ju inštalovať profesionálnou servisnou spoločnosťou na inštaláciu klimatizácie s licenciou.

Druhá časť je inštalácia solárneho panelu a pripojenie k našej vonkajšej jednotke.

V balíku klimatizácie sa nachádza:

názovMNOŽSTVO
Vnútorná jednotka1
Diaľkový ovládač1
Odtoková rúra1
Návod na inštaláciu užívateľský manuál1
Závesný tanier1
Vnútorný a vonkajší kábel1
Taška na príslušenstvo1
Vonkajšia jednotka1
Medené spojovacie potrubie2
lepiaca páska1
  • Inštalácia solárnych panelov a systémov

Nižšie je uvedený návrh, ako by mal byť náš systém nainštalovaný. Ak chcete používať klimatizáciu iba počas dňa (približne od 7:00 do 17:00), potom nie je potrebné inštalovať do nášho systému napájanie zo siete. Ak chcete fungovať aj v noci s elektrinou alebo generátorom, alebo chcete kombinovať výkon, aby ste dosiahli čo najlepšie chladenie počas silných zamračených dní, môžete nainštalovať časť napájania zo siete na 24 hodinovú prevádzku.

  • Výber solárneho panelu

Hybridná jednotka ACDC Deye je vhodná pre Poly aj Mono solárne panely na trhu od 250 W do 450 W. Ale všetky solárne panely by mali byť v sériovom zapojení, paralelné zapojenie nie je povolené.

Špecifikácia solárnej klimatizácie DC:

ModelKapacitaSolárne jednosmerné napätieJednosmerný prúdPožiadavka na vstupný výkon
DGWA1-ACDCBLW-12K WiFi12 000 btu 1,5 HP 1 tona80V-380V</=10A940(190-1270) W
WiFi DGWA1-ACDCBLW-18K18 000 btu 2,0 hp 1,5 tony80V-380V</=10A1400(220-2100) W
WiFi DGWA1-ACDCBLW-24K24 000 btu 3,0 hp 2,0 ton80V-380V</=10A1790(300-3200) W

Rada pre solárny panel:

  1. Ovládanie WiFi a merač výkonu APP

.: Stiahnite si aplikáciu „Solar Aircon“ (IOS a Android) z Google Play alebo Apple Store naskenovaním čiarového kódu nižšie. Zaregistrujte sa pomocou svojho telefónneho čísla.

.: Zapnite solárnu klimatizačnú jednotku pomocou diaľkového ovládača, stlačte tlačidlo „LIGHT“ 8 alebo viackrát do 10 sekúnd. Skontrolujte, či počujete „Di Di Di Di“ a indikátor Wi-Fi bliká.

Invertorová solárna klimatizácia Nastavenie Wifi

.: Zapnite Bluetooth mobilného telefónu a pripojte sa k rodinnej sieti Wi-Fi. Otvorte aplikáciu, kliknite na Pridať zariadenie, aplikácia automaticky získa naše solárne AC zariadenie. Potvrďte zariadenie, zadajte heslo domácej alebo kancelárskej siete WiFi a potom spustite pripojenie. Pozrite si obrázok nižšie.

Invertorové nastavenie solárnej klimatizácie

.: Používanie klimatizácie na ovládanie aplikácie kdekoľvek sa nachádzate cez WIFI. Kontrola údajov o úspore energie a spotreby energie podľa hodiny/dňa/mesiaca/roka.

invertorová solárna klimatizácia APP

Youtube Video hybridnej solárnej klimatizácie ACDC